Tabela Modelleri

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela reklam tabela modelleri içinde dikkat çekici yanı ve etkileyici görüntüsü ile şüphesiz firmaların en çok tercih ettiği tabela modelleri arasındadır. Işıklı Tabelalar kullanılan malzeme içerisine led neon yada floresan gibi aydınlatma elemanlarının eklenmesi ile imal edilir. İçerisine monte edilen ışık sayesinde reklamınızın dikkat çekici hale geldiği ve gayet net okunduğu bu tabela çeşidinde markanızı kolaylıkla ön plana çıkarabilirsiniz.

Bursa Tabela Evi olarak yaptığımız tüm tabela çalışmalarında olduğu gibi Işıklı tabela çalışmalarımızda da yıl içinde bakım anlaşması tabelanızın yıllık bakımını yapar, tabelanızın sürekli bakımlı görünmesini ve parlamasını sağlarız.

Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı Tabela Modelleri görselliği ön planda çalışmalar olduğu için hayatımızın her alanında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Tabela sektöründe kullanılan her malzeme ışıklandırılmaya genelde müsait malzemelerdir. Yaşadığınız şehrin caddelerinde, alışveriş merkezi içlerinde, firmaların reklam tabelarında… Yapmış olduğumuz ışıklı tabela modelleri örneklerinden bir kısmını aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı Tabela Fiyatları sorusu müşterilerimizden an çok aldığımız sorulardan biridir. Maalesef tabela alanında pek çok tabela çeşidine ezbere fiyat vermek çok sağlıklı değildir. Tabelanın fiyatını belirleyen etmenler kullanılan malzeme cinsi, m2 ve kullanılacak aydınlatma elemanına göre değişkenlik gösterecektir. Sizin İçin en Doğru ve en uygun tabela fiyatı teklifi için bize ulaşabilirsiniz.