Totem Tabela Örnekleri

Totem Tabela Örnekleri Nelerdir

Totem tabela boyutları açısından herhangi bir şekilde zorunluluk hali olmayan isteğe göre ölçü alınıp imal edilip kullanılan tabelalardır. Gerek imalatında gerekse montaj aşamasında özen gösterilmesi gereken bir üründür. Totem tabelalar etkili bir reklam yöntemi olarak kullanılır. Reklamın dikkat çekici olması için mutlaka montaj yapılan yerde beton ile güçlendirilip dikkati çeker şekilde bir büyüklükte olmalıdır ki; reklam başarılı olabilsin.

Totem Tabela Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Totem tabela seçilirken firmanın markasının popüler yanının gösteriş adına dikkat çekmesi için bir anlam taşıması işin en önemli kısmıdır. Bu noktada özgün tasarımlar, kaliteli malzemeler ile tabela hazırlanmalıdır.

Totem Tabela Fiyatları Nelerdir?

Totem tabelalarda fiyatlar hakkında net bir bilgi vermek yanlış olacaktır. Birtakım detaylar doğrultusunda tabela fiyatları şekillenir. Bu detaylar arasında yapılacak yerin ili, ilçesi, kullanılacak malzemesi, işçiliği gibi unsurlar önem taşır.

Totem Tabela Avantajları

Totem tabelalar şekil ve boyutu açısından dikkat çekicidir, uzaktan dahi fark edilebilme özelliği vardır. Firmaların markalarının tanıtılabilmesi adına iyi bir reklam aracıdır. Görsel açıdan dikkat çekicilik ürünün kalitesini ortaya çıkarır, bu da büyük avantajdır. İyi hazırlanmış bir totem tabela ürünün kalitesinin ortaya çıkmasında etkilidir. Tasarım her zaman müşteriyi etkileyen kısımdır ve ilgi çeken kısmıdır. Bu sebeple ihtiyaç reklamsa totem tabela son derece avantajlıdır.

Totem tabelalar ışıklı olarak imal edilir. Amaç dikkat çekicilik olduğundan en çok tercih edilen modeller arasındadır. Işıklı ya da ışıksız malzemelerin birleşimi ile birlikte yerden yükselen özelliğe sahiptir. Florasan, led ışık ya da spotla aydınlatılır. Genelde açık alanlarda, şehirlerarası yol güzergâhında, cadde kenarlarında kullanılan bir reklam çeşididir. Bu reklam görselleri amaç tamamen gösteriştir ve fark edilmedir.

Totem Tabela Çeşitleri Neler?

Totem tabela çeşitleri; tek bacaklı ya da çift bacaklı, likit, ışıklı ya da ışıksız, alüminyum, çelik saçlı, profilli gibi listelenebilir. Totem tabelalar yol kenarlarına, iş yerleri girişlerine, otobanlara, mağaza önlerine, park alanlarına, site girişlerine uygulanabilir. Günümüzde de totem tabela birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Mesela eczaneler, lokantalar, benzin istasyonları, oteller sayılabilir. Amaç her şekilde dikkat çekme ve sonucunda da markaya karşı ilgi uyandırmaktır.

Totem tabela boyutları açısından herhangi bir şekilde zorunluluk hali olmayan isteğe göre ölçü alınıp imal edilip kullanılan tabelalardır.