Tabela Çeşitleri ve Fiyatları

Tabela Çeşitleri

Tabela çeşitleri ve fiyatları, çeşitli sektörde hizmet veren her firma için önemli hususlardandır. Özellikle reklam için kullanılan tabela sistemleri oldukça farklı modellerde işletmelerin karşısına çıkar. Burada ihtiyacınız olan tabela sistemlerini firmamızdan görüntüleyerek uzman ekiplerimiz yardımı ile sahip olabilirsiniz.

Tabelalar hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Kimi zaman yol gösterirken kimi zaman da reklam amacı ile kullanılır. Reklam amacı ile kullanılacak pek çok tabela çeşitlerimiz de mevcuttur. Çatılar için tabela, yol kenarları için tabela sistemleri mekanların dışında kullanılan tabela sistemleri gibi çok çeşitliliğe sahiptir. İhtiyacınıza en uygun tabela seçeneklerini firmamızdan temin edebilirsiniz.


Tabela Çeşitleri Nelerdir?


Tabela çeşitleri ve fiyatları, farklıdır. Her tabelanın büyüklüğüne ve üzerindeki işçiliğe göre fiyatları da değişir. Tabela çeşitleri ise;


Işıklı tabela sistemleri; ışıklı tabelalar geceleri daha şık görünür. Bu nedenle daha çok gece aktif olan işletmelerde kullanılır. Tabelanın içine yerleştirilen led ışıklar sayesinde işletmeleriniz daha fazla dikkat çeker. Işıklı tabela ihtiyaçlarınızda firmamızdan destek alabilirsiniz. Burada renk seçenekleri de mevcuttur.


Işıksız tabelalar; en çok kullanılan tabela çeşitlerindendir. Esnafların, büyük işletmelerin kullandığı sistemlerden biridir. İşletmelerin isimleri ve logoları bu tabela sistemleri üzerinde konumlandırılır. İç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanıma uygun ve estetik tarzda üretilir.


Ahşap tabela sistemleri; şık işletmelerde ve mekanlarda kullanılır. Yuvarlak, oval, kare ve üçgen gibi çok farklı seçeneklere sahiptir. Lokantalarda, kafelerde ve otellerde daha çok tercih edilse de her mekana kolaylıkla uyum sağlayabilir.


Eczane tabelaları; eczane tabelaları eczanelerin görünümünü güzelleştirirken, tanıtım amacı ile de kullanılır. İster ışıklı isterseniz de ışıksız olarak bu tabelalara ulaşabilirsiniz.


Kutu harf tabelaları; bir diğer adı kabartma tabela olan kutu harf tabelalar pleksi, alüminyum ve paslanmaz kromlardan üretilir. Harf tasarımları yapılarak logonuzu ön plana çıkarmayı başarırken üç boyutlu olması özelliği ile de oldukça dikkat çekicidir.


Totem tabela sistemleri; yol kenarlarında olan bu tabelalar oldukça büyük ve gösterişlidir. Tabelaların boyutları da istenilen ölçülerde hazırlanabilir. Mekana uzaklığı ve büyük harflerle işletmelerin adını belli eder.


Arazi tabelaları; büyük arazilerde yol göstermek ve bilgilendirmek amaçlı kullanılır. Oldukça büyük yapıdadır.


Çatı tabelası; çatı tabelaları reklam amacı ile kullanılan uzaktan bile kolaylıkla okunabilen tabela sistemleridir.


Yönlendirme tabelaları; büyük ve geniş yerleşim yerlerinde kullanılır. Hangi binanın nerede olduğunu okları ile gösterir.


İnşaat tabelası; inşaatlarda ne yapılıyor, gibi bilgilere yer verir.


Hastane tabelaları; hastane tabelaları belki de en çok kullanılan tabela çeşitlerindendir. Hastanenin içindeki bölümleri, odaları ve yine hastane dışındaki bölümleri göstermeye fayda sağlar.


Tabela çeşitleri ve fiyatları, için hemen firmamızı arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz ölçü ve modellerdeki tabelalarımızı en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.


Tabelalar hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Kimi zaman yol gösterirken kimi zaman da reklam amacı ile kullanılır.