Klinik 43 Tabela Çalışması

Klinik 43 Tabelası
Kütahya’nın Merkez ilçesine bağlı olan Kütahya Diş Hastanesi bünyesinde yer alan ve alanında uzman hekimlerle hizmet veren Klinik 43 Kütahya Diş Hastanesinin tabela çalışmasını yürüttük.
Dişleri ile problem yaşayan her hastanın güvenle tercih edebileceği bir hastane olan Klinik 43 uzman kadrosu ile insanları sağlığına kavuşturuyor.

Kütahya Diş Hastanesi Tabelaları


Kütahya Diş Hastanesi olarak bilinen Klinik 43 için tabela çalışmasını hazırlarken önceliğimiz görünürlüğü sağlamaktı. Hastanenin yakınlarından geçen biri bu semtte bir diş hastanesi olduğunu bilmeli ve kolayca hastaneye ulaşabilmeli idi. Bu nedenle Kütahya Diş Hastanesi olarak bilinen Klinik 43 çalışmalarını yürütürken iki farklı tabela çalışması kullandık. Kullanmış olduğumuz tabelalardan birinci her zaman görmüş olduğunuz siyah beyaz diş hastanesi tabelasıdır. Bir diğer tabela çalışmamız ise Led ışıklı tabela tasarımıdır.
Klasik siyah beyaz tabela hastanemizin bir simgesi olmakla beraber ledli ışıklı tabela da yerimizi dışarıdan görenlere daha rahat gösterebilmek ve dikkat çekmektir. Böylece Kliniğin hastalarının kolaylıkla görebileceği bir sonuç elde etmiş olduk.
Led ışık kullanarak hazırladığımız tabelada klinikte görev yapan doktorların resim ve isimlerini kullanarak muayene olmadan önce tedavi olacağı doktor hakkında ömn bilgi sahibi olmak isteyen klinik hastalarına yardımcı olmayı amaçladık.

Klinik Tabela Çalışmalarında Dikkat Edilecekler


Öncelikle bize göre sağlık kurumları alanında yapılacak tabela çalışmalarında tabelada hastaların merak ettiği tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilmesi önemlidir. Hastane muayene saatleri, doktorların çalışma takvimi, hastanenin adres ve telefonu gibi öne li bilgiler ile hekim il ilgili ad, soyad, mesai saatleri ve dâhiliye numarası gibi önemli bilgileri de tabelamız içinde bulunduruyoruz.
Yine sağlık kurumları adına hazırlanan çalışmalarda gece tabelanın görünürlüğü çok önemlidir. Bu nedenle led tabela modelleri genelde klinikler adına sağlıklı seçimlerdir. Led ışıklı tabela modellerine benziyor fakat tek farkı gece karanlığında çok daha dikkat çekici ve hoş durmasıdır.