Kabartma Tabela Örnekleri

Kabartma Tabela Örneği

Kabartma tabela örnekleri ile sizler de işletmelerinizin için en uygun tabelanın hangisi olduğuna karar verebilirsiniz. Kabartma tabelalar, istenilen projeye uygun bir şekilde üretilir. Bunun yanında üretim aşamasında paslanmaz alukobant ve alüminyum malzemeler kullanılır. Ayrıca sadece pleksi kullanılarak da üretilen kabartma tabelaların olduğunu söylemek mümkündür.
Kabartma Tabela Özellikleri Nelerdir?


Kabartma tabelalar, müşteri isteğine bağlı olarak farklı tasarım ve ebatlarda üretilebilir. Harf olarak yapılan çalışmalarda tabelanın konumlandırılacağı binanın cephesine daha öncesinde alüminyum cephe kaplama yapılabilir ya da direkt olarak düz duvar üzerine de harf uygulamalarının yapılması mümkündür. Yapılacak uygulamada tercih tamamen müşteri isteğine bağlıdır.


Bunların yanı sıra kabartma tabelalarda florasan ya da led aydınlatma sistemleri ile içten aydınlatma sağlanır. Ayrıca yine müşteri talepleri doğrultusunda özel ve şık tasarımlı tabela çeşitleri de üretilebilir. Yapılan tasarım çalışmalarında genel olarak firma kimliği (kurumsal kimlik) ön planda tutulur ve bunun yanında müşteri isteğine bağlı olarak farklı ölçülerde üretim yapılabilir.


Kabartma Tabela Kullanım Alanları


Kabartma tabela modelleri son zamanlarda pek çok işletme tarafından tercih edilen tabela modelleri arasında yer alır. Özellikle kurumsal kimliği ön plana çıkarması ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olması pek çok farklı işletme tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır. Genel olarak bakıldığında kabartma tabela çeşitlerinin kullanıldığı yerler aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;


• Mağazalar

• Holdingler

• Büyük ve küçük çaplı işletmeler

• Oteller

• AVM’ler


Kabartma Tabela Fiyatları


Kabartma tabela fiyatları üretim aşamasında kullanılan malzemeler ve aydınlatma sistemlerine göre değişiklik gösterir. Bunun yanında farklı ebatlarda imal edilebilen kabartma tabelalar, ebat olarak da fiyat farklılıkları meydana getirir. Bu nedenle kabartma tabela fiyatları konusunda daha doğru bilgiler edinmek için öncelikle tabelanın ölçüleri, kullanılacak olan aydınlatma sistemi ve üretim aşamasında hangi malzemelerin kullanılacağı tam olarak belirlenmelidir. Bunun ardından fiyatlar konusunda aşağı yukarı bir bilgi edinmek mümkün olur.


Kabartma Tabela Teslimat ve Garanti Süresi


Kabartma tabela modellerinde istenen tasarım ve dizaynın oluşturulmasının ardından montaj da dahil olmak üzere 7 ila 10 gün arasında bir teslim süresi karşımıza çıkar. Bu süre müşteri tarafından gelen istekler doğrultusunda değişkenlik gösterir. Bunun yanında garanti süresi ise genel olarak 2 yıldır. Pek çok üretici firma kabartma tabela üretimlerinde 2 yıl garanti süresi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tabi bu durumun firmadan firmaya değişiklik gösterdiğini de söylemeden geçmeyelim.


Kabartma tabela modelleri son zamanlarda pek çok işletme tarafından tercih edilen tabela modelleri arasında yer alır. Özellikle kurumsal kimliği ön plana çıkarması ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olması pek çok farklı işletme tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır.