Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı tabela fiyatları hakkında çeşitli bilgiler vereceğimiz bu yazımızda, sizler de ışıklı tabelalar ve fiyatları konusunda detaylı bilgiler edinebilirsiniz. İşletmelerin giriş kısımlarında kullanılan tabelalar, genel olarak belirli bir tasarım ve dizayna göre imal edilir. Ayrıca özel tasarımları ile işletmeleri ve bulundukları sektörü çağrıştıran farklı tabela modelleri olduğunu da söylemek mümkündür. Farklı modelleri ve çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan tabelalar arasında dikkat çekici modellerden biri de ışıklı tabelalardır.Işıklı Tabela Nedir?


Işıklı tabela modellerinin her arka hem de ön kısımlarında ışığı yansıtmakta görevli olan pleksi ya da vinil baskılar kullanılır. Ayrıca üretim aşamasında alüminyum ve demir malzemelerden elde edilen bir bisiklet kullanılır ve bunun yanında oluklu profiller yardımıyla oluşturulur. Işıklı tabelaların ön cephelerinde kullanılan pleksi levha, ışığı geçirme özelliğine sahiptir. Pleksi levhaların yanında polikarbon levhaların da tercih edildiğini belirtmek mümkündür. Polikarbon levhalar ışığın eşit bir şekilde yansıtılmasında önemli bir konumda yer alır.


Işıklı Tabela Çeşitleri


Işıklı tabela modellerinde aydınlatma sistemlerine göre bir çeşitlendirme karşımıza çıkar. Renk açısından kırmızı, beyaz ya da siyah tonlara sahip olsalar da ışıklı tabelalar, aydınlatma sistemlerine göre farklılık gösterir. Buna göre ışıklı tabela çeşitleri aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;


• LED

• Neon

• Florasan

• Dıştan ışıklandırma


Işıklı Tabela Avantajları Nelerdir?


Işıklı tabela modelleri aynı zamanda birtakım avantajları da beraberinde getirir. Bu nedenle ışıklı tabela modelleri pek çok işletme tarafından tercih edilir ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduklarını söylemek doğru olur. İşletmeler için önem arz eden ışıklı tabela avantajları ise genel olarak şu şekildedir;


• Müşteri ya da hedef kitlenin ilgisini çeker.

• Dikkat çekici bir reklam materyalidir.

• Farklı ölçülerde ve istenen tasarımda üretilebilir.

• Üretim sırasında gerekli olan tüm hususların yerine getirilmesi ile yıllarda kullanılabilir.

• İmal edilmesinin ardından hızlı bir şekilde monte edilir ve kısa sürede kullanım için hazır hale getirilir.


Işıklı Tabela Fiyatları


Işıklı tabela modellerinde fiyat aralıkları genel olarak üretim aşamasında kullanılan malzemelerden ebatlara kadar değişiklik gösterir. Bunların yanı sıra aydınlatma sistemleri de ışıklı tabela fiyatlarına etki eden faktörlerden biri olarak karşımıza çıkar. Bu yüzden ışıklı tabela fiyatları konusunda daha net bilgiler elde etmek için öncelikle tabelanın ölçülerine, sonra nasıl bir aydınlatma sistemine sahip olacağına ve üretim sırasında hangi malzemelerin kullanılacağına karar verilmesi gerekir.


Işıklı tabela fiyatları hakkında çeşitli bilgiler vereceğimiz bu yazımızda, sizler de ışıklı tabelalar ve fiyatları konusunda detaylı bilgiler edinebilirsiniz.