Ferforje Tabela

Ferforje Tabela Örneği

Ferforje tabela dendiğinde ilk olarak akla ferforje demiri gelir. Bu demir ısıtılarak ve bunun yanında demir dövme işlemleri ile şekillendirilerek üretilir. Ayrıca demir açısından oldukça yoğun olduklarını söylemek mümkündür. Ferforje demiri ile imal edilen ferforje tabela, pek çok farklı tasarım ve modelde üretim altına alınır. Eskitme ya da rüstik modellerden şık ve modern tasarımlara kadar birçok farklı çeşidi ile sektörde en çok tercih edilen tabela modellerinden biri olarak karşımıza çıkar.


Ferforje tabela modellerinde demir ayaklar oldukça etkili bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Bunun yanında ferforje tabelaların zemin yapıları pek çok farklı malzeme ile desteklenebilir. Bu konuda oldukça geniş bir ürün yelpazesi karşımıza çıkar. Bu zemin uygulamaları arasında sac, demir ya da ahşap işlemeli malzemeler yer alır.
Ferforje Tabela Tercih Eden İşletmeler


Eskitme tarzı ile dikkat çeken ferforje tabela modelleri, aynı zamanda pek çok işletme tarafından tercih edilir. İşletmesinin her alanında fark taratmak isteyenler için ferforje tabelaların oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyduğunu belirtmek mümkündür. Şimdi, ferforje tabela modelleri hangi işletmeler tarafından tercih edilmektedir? daha yakından göz atalım.


• Cafe

• Bar

• Restaurant

• Villa

• Butik Oteller

• Reklam Ajansları

• Retro Mimari bulunduran işletmeler

Ferforje Tabela Kullanım Alanları


Ferforje tabela modelleri, sahip oldukları rüstik ve eskitme tarzı ile oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ayrıca ferforje tabelalar, sahip oldukları özellikleri ile hem iç hem de dış mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her ortama uyum sağlayabilecek şekilde tasarım ve dizaynı yapılabilen bu tabelalar, özellikle işletmelerinde fark yaratmak isteyen pek çok işletme sahibi tarafından tercih edilmektedir.Ferforje Tabela Teslim ve Garanti Süresi


Ferforje tabelalarda öncelikle ihtiyaç duyulan tabela ölçülerinin üretici firmaya bildirilmesi gerekir. Bunun ardından gerçekleştirilen üretim aşamasında 7 ila 10 gün arasında montajı tamamlanmış bir şekilde teslimat yapılır. Ferforje tabelaların garanti süreleri ise genel olarak kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Yani bazı durumlarda 1 yıl olarak verilen garanti süresi bazen de 2 yıla kadar uzayabilmektedir.


Ferforje Tabela Fiyatları


Ferforje tabela fiyatları hem ebat hem de imalat sürecinde kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterir. Ayrıca işletme tarafından talep edilen tasarım ve dizayn da aynı şekilde fiyatlarda değişikliğe neden olabilir. Bu yüzden ferforje tabela fiyatları konusunda daha net bilgiler edinmek için öncelikle ürünün ölçüleri ve özelliklerinin tam olarak belirlenmesinde fayda vardır.


Sizler de işletmenizin bulunduğunuz sektörde fark yaratmasını istiyorsanız, ferforje tabela modelleri bunu gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü ferforje tabela modelleri yer aldığınız sektör bünyesinde ve işletmenizin bulunduğu konumda fark edilmesini sağlar. Bu yüzden işletmeniz için tabela yaptırmayı düşünüyorsanız, tabela modelleri arasında önemli bir yere sahip olan ferforje tabela çeşitlerini göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz.


Ferforje tabela dendiğinde ilk olarak akla ferforje demiri gelir. Bu demir ısıtılarak ve bunun yanında demir dövme işlemleri ile şekillendirilerek üretilir.