Dent Balat Tabela Çalışması

Bursa diş klinikleri

Bursa diş klinikleri arasında yer alan Dentbalat hastalara en iyi şekilde hizmet sunan ve son derece deneyimli hekimleri çalıştıran kliniklerdendir. Hastaların memnuniyeti burada en üst noktadadır çünkü her hastaya özel tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Kliniklerin içi ve dışı hastaları rahatlatacak şekilde ve kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Fakat diş hekimlerinin tecrübesi, hastanenin kalitesinin yanında dış görünüşü de önemlidir. Buna istinaden gerekli tabela çalışması ile kliniklerinde dikkat çekici olması amaçlamış ve hastalarımızın küçük çaplı bilgileri edinebileceği bilgileri içermektedir.


Diş Kliniği Tabelaları


Bursa diş klinikleri tabela çalışmaların arasında iki farklı tabela türü kullanıyoruz. Bunlardan birincisi klasik siyah beyaz tabela, ikincisi ve en gelişmiş olanı da led ışıklı tabela modelleridir. Klasik diş kliniği tabelalarında klinik ismi, klinikte görev yapan hekimlerin adı soyadı ve oda dahiliye numarası gibi bilgiler yer almaktadır. Kliniğin içini ziyaret ettiğiniz zaman çeşitli tasarımlarda hazırlanmış hekim fotoğraf tabelaları bulunmaktadır. Böylece hekimlerimizin resimlerini de görebilirsiniz. Bursa Denbalat diş kliniği bu konuda özel tasarımları seçmiş ve uygulamıştır.


Bir diğer tabela çeşidi ve en gelişmiş olanın ise leş tabela modelidir. Led tabela modellerinde de yine yukarıda bahsettiğimiz gibi hekim adı soyadı, telefon numarası, klinik çalışma saatleri gibi bilgiler yer almaktadır. Ancak led tabela modelleri çok daha dikkat çekicidir ve akşam saati bile klinik hakkında hastalara bilgi verebilir.


Diş Kliniği Tabela Önemi


Diş kliniklerinde görüntü çok önemlidir. Çünkü hastalar bir kliniğe tedavi olmaya gelmeden önce estetiğe önem verir ve sonrasında kliniğe muayene olmaya gelirler. Kullanılacak olan tabelanın kurumsal düzeyde olması marka değerinin oluşmasına da yardımcı olur. Led kabartma tarzı modeller ilginin oluşmasına da imkan verir. Tabelalar özel olarak dizayn edilir. Bu sayede modern bir tasarım da size ulaşmış olacaktır. Modeller arasında kompozit pleksi led ışıklı tabela, ışıklı ve kasalı tabela modelleri yer alır. Kullanılacak olan alana göre seçim yapabilir ve firmanızı en iyi şekilde hedef kitleniz ile buluşturabilirsiniz.